X

آرشیو اخبار شهرداری خرم دره

اخبار

دیدار شهردار خرم دره با روسای آبفا و امور آب

دیدار شهردار خرم دره با روسای آبفا و امور آب

به گزارش روابط عمومی شهرداری و  شورای اسلامی شهر خرم دره، مهندس نوری آرا شهردار خرم دره با مدیریت آب و فاضلاب شهری و رئیس امور آب دیدار کردند و در مورد مسائل و مشکلات بحث و تبادل نظر کردند.

مهندس نوری آرا شهردار خرم دره در ابتدا ضمن خیر مقدم، از تعامل سازنده بین شهرداری و امور آبفا استقبال کرده و مشکلات پیش روی شهرداری را تشریح کرد و رفع موانع و مشکلات را مستلزم همکاری همه دستگاهها دانست.

دوشنبه, 30 اردیبهشت,1398/نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /تعداد نمایش ها (2)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: 5/0
برگزاری دیدار مردمی شهردار خرم دره طبق روال هر یکشنبه

برگزاری دیدار مردمی شهردار خرم دره طبق روال هر یکشنبه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره، برنامه ملاقات هفتگی مهندس نوری آرا شهردار خرم دره به همراه جعفری مسوول املاک، اکبری مسوول شهرسازی و ریش سفید مسوول نوسازی با هدف تسریع در رسیدگی به مشکلات شهروندان و با حضور 45 نفر از شهروندان دیروز در دفتر شهردار تشکیل شد و مشکلات حوزه شهری مراجعه کنندگان مورد رسیدگی قرار گرفت.

ﺳﻪشنبه, 17 اردیبهشت,1398/نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /تعداد نمایش ها (8)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: 5/0
پیام تبریک مهندس نوری آرا شهردار خرم دره به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها

پیام تبریک مهندس نوری آرا شهردار خرم دره به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره، مهندس نوری آرا شهردار خرم دره طی پیامی فرارسیدن روز شوراها را به همه اعضای شورای اسلامی شهر که با وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری پیگیر امورات شهری هستند تبریک گفت.

دوشنبه, 09 اردیبهشت,1398/نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /تعداد نمایش ها (9)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: 5/0
شهردار خرم دره:  با برنامه ریزی صورت گرفته، امسال پروژه های شاخصی اجرا و افتتاح خواهیم کرد.

شهردار خرم دره: با برنامه ریزی صورت گرفته، امسال پروژه های شاخصی اجرا و افتتاح خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره، مهندس نوری آرا شهردار خرم دره در جمع مدیران داخلی شهرداری ضمن عرض خسته نباشید به همه پرسنل شهرداری، اظهار داشت: من به شهروندان با انرژی، اطمینان و امید می‌گویم که با همت بیشتر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر، سال خوبی را برای شهر رقم خواهیم زد و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته علاوه بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، پروژه های شاخصی را اجرا و افتتاح می‌کنیم.

دوشنبه, 09 اردیبهشت,1398/نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /تعداد نمایش ها (7)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: 5/0
شهردار خرم دره:  ان شاءالله در سال جدید شهرداری خرم دره به عنوان موفق ترین شهرداری در استان شناخته می شود  و بودجه سال ۱۳۹۸ تحقق خواهد یافت.

شهردار خرم دره: ان شاءالله در سال جدید شهرداری خرم دره به عنوان موفق ترین شهرداری در استان شناخته می شود  و بودجه سال ۱۳۹۸ تحقق خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره، مهندس نوری آرا شهردار خرم دره در جمع مدیران داخلی شهرداری ضمن عرض خسته نباشید به همه پرسنل شهرداری، اظهار داشت: من به شهروندان با انرژی، اطمینان و امید می‌گویم که با همت بیشتر مجموعه شهرداری، سال خوبی را برای شهر رقم خواهیم زد و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته علاوه بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام،  پروژه های شاخصی را اجرا و افتتاح می‌کنیم.

شنبه, 31 فروردین,1398/نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /تعداد نمایش ها (9)/نظرات (0)/ رتبه مطلب: بدون رتبه
RSS
123
دی ان ان