X

آرشیو اخبار شهرداری خرم دره

اخبار

شهردار خرم دره: باید با کار و عمل اعتماد مردم را جلب کنیم تا در کنار ما قرار گیرند و با کمک هم شهر خرم دره را به جایگاه رفیعش برسانیم

شهردار خرم دره: باید با کار و عمل اعتماد مردم را جلب کنیم تا در کنار ما قرار گیرند و با کمک هم شهر خرم دره را به جایگاه رفیعش برسانیم

نویسنده: مدیر سایت/یکشنبه, 28 بهمن,1397/دسته ها: اخبار شهرداری خرم دره

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرداری خرم دره، مهندس نوری آرا شهردار خرم دره در جریان بازدیدی که در سطح شهر از نحوه خدمات رسانی به مردم داشت به شهروندان حاضر در محل اعلام کرد: مدیریت شهری و شورای شهر در تلاش است در دوره ای که مسوولیت دارد بیشترین خدمت را به شهروندان داشته باشد. وی افزود: قدم اول را بنده و همکارانم باید بردارند و آن جلب اعتماد مردم با کار و عمل است تا آنکه مردم هم در کنار ما قرار بگیرند و خرم دره را دوست داشته باشند و با کمک هم این شکاف ها را در شهر التیام ببخشیم و شهر خرم دره را به جایگاه رفیعش برسانیم.

مهندس نوری آرا خطاب به شهروندان افزود: همه آن چیزی که این شهر دارد ناشی از نفس پربرکت شماست. همه آنچه ما امروز نیاز داریم مهربانی به یکدیگر برای خدمت به شهروندان است. رویکرد ما مبتنی بر شفافیت، کارآمدی، توسعه متوازن و عدالت محور است. شهر به مثابه آینه بزرگی است که شهروندان هر روز خود را در آن می بینند. یکی از وظایف شهرداری و  شورای شهر این است که پاسدار حریم و حرمت شهر باشند.

شهردار خرم دره خاطرنشان ساخت: باید از تمام ظرفیت های شهر استفاده کنیم. باید در کنار نگاه توسعه ای نگاه فرهنگی، تاریخی و اجتماعی هم داشت. خوشبختانه شهر خرم دره ظرفیت های خوب انسانی دارد. ما الان شرایط اقتصادی سختی داریم. ما نیازهای نامحدود و منابع محدود داریم. باید مشکلات مردم را ببینیم. شهرداری به عنوان دستگاه نزدیک با شهروندان باید این مسئله را درنظر دارد و کسب اعتماد شهروندان و آبادانی شهر دست در دست هم هدف ماست.

Print

تعداد نمایش ها (11)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان